Публикация пресс-релизов Поиск по компании
Решения, технологии, стандарты Рынок, отрасль, люди Основы
Отменить подписку Подписка
Производители Системные интеграторы Дистрибьюторы
Продукты месяца Поиск по категории Добавить продукт
Добавить мероприятие
Добавить вакансию Специалисты по АСУ ТП, КИП Специалисты по электротехнике, энергетике Главные инженеры, технологи, электрики Менеджеры по продажам, консультанты, другое
Технические требования Публикация статей Публикация пресс-релизов Media Kit 2014
Перейти:  
 


 

Об автоматизации, АСУ ТП, КИП и электротехнике в Украине и мире

WILO помогает создать новую насосную станцию в Ильичевске

WILO помогает создать новую насосную станцию в Ильичевске

21.09.2013 – Напркінці літа відбулось урочисте відкриття нової насосної станції у місті Іллічівськ.

Віднині вирішено одне з ключових питань міста Іллічівськ – семидесятитисячне місто забезпечене стабільним водопостачанням.

Збудована сучасна насосна станція і резервуар води об’ємом 10 тис м³. На станції встановлено п’ять насосів WILO NL 150/315-37-4-12, три з яких -  робочі і два – резервні. Всі вони оснащені системою частотного регулювання Wilo-CR для автоматичного безступеневого регулювання потужності насосів. Встановлене обладнання підвищує якість послуг для населення, забезпечує мінімальні втрати води при водозаборіі, на 60% зменшує споживання електроенергії (приблизно 317 тис. гривень на рік). Ці кошти підприємство буде направляти на подальшу модернізацію об’єктів місцевого водоканалу», - повідомив Віце-премьер-міністр Олександр Вілкул під час введення в дію об’єкта.

До введення нової системи в місті Іллічівськ працювала центральна насосна станція, збудована ще 40 років тому. Вона мала особистий резервуар води об’ємом 9 тис м³, але забезпечувала водою тільки частину міста. Для водопостачання другої частини міста (новобудов) була створена тимчасова насосна станція, яка не мала особистого резервуара на випадок відсутності води в водоводі. Таким чином, нова насосна станція, яка буде забезпечувати все місто -  буде мати два резервуари, загальним об’ємом 19 тисм³. Це забезпечить безперебійне центральне водопостачання в місті. Резервуар знаходиться за межами міста, на території Молодіжнинської сільської ради, яка розташована вище самого міста. З резервуара вода буде потрапляти в Іллічівськ самопливом, за рахунок чого й відбувається економія.

Більш того, максимальні втрати води при водозаборі на новій станції складають 0,5%, що є дуже малим показником, і відповідає європейським стандартам.

По материалам Wilo