Публикация пресс-релизов Поиск по компании
Решения, технологии, стандарты Рынок, отрасль, люди Основы
Отменить подписку Подписка
Производители Системные интеграторы Дистрибьюторы
Продукты месяца Поиск по категории Добавить продукт
Добавить мероприятие
Добавить вакансию Специалисты по АСУ ТП, КИП Специалисты по электротехнике, энергетике Главные инженеры, технологи, электрики Менеджеры по продажам, консультанты, другое
Технические требования Публикация статей Публикация пресс-релизов Media Kit 2014
Перейти:  
 


 

Об автоматизации, АСУ ТП, КИП и электротехнике в Украине и мире

«СОЛИТОН» помогает внедрить SCADA-систему IGSS для автоматизации котельной в г. Хмельницкий

«СОЛИТОН» помогает внедрить SCADA-систему IGSS для автоматизации котельной в г. Хмельницкий

18.07.2013 – Підприємством «Енергозберігаючі технології» (м.Львів) за підтримки ТОВ «СОЛіТОН» виконано проект автоматизації та диспетчеризації котельні з двома котлами для МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» на основі SCADA системи IGSS.

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» (м.Хмельницький) забезпечує тепловою енергією та гарячою водою 736 житлових будинків, 1413 нежитлових приміщень, виробляє електричну енергію для власних потреб на когенераційних установках.

Автоматизація та диспетчеризація котельних є важливим фактором для підвищення ефективності теплопостачання та його надійності.

Відкрита промислова SCADA система IGSS розроблена команією Seven Technologies (Данія), яка зараз входить в групу Schneider Electric. IGSS широко використовується в системах теплопостачання, водозабезпечення та водовідведення, в промислових системах АСУ ТП, в системах управління кораблів, в газо- нафтовидобувній промисловості.

Система диспетчеризації котельні МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» з сервером на основі програмного забезпечення IGSS забезпечує візуалізацію технологічних процесів на інтуїтивно зрозумілих мнемосхемах з активною графікою, простий інтерфейс для швидких переходів між мнемосхемами. 

Система забезпечує динамічне відображення температур, тисків, стану насосів та іншого обладнання на мнемосхемах, в табличному вигляді, та на графіках. Автоматично система веде журнал подій та аварій, реєструє вихід параметрів за допустимі межі, ведеться реєстрація дій диспетчерів.

По материалам «СОЛИТОН»