Публикация пресс-релизов Поиск по компании
Решения, технологии, стандарты Рынок, отрасль, люди Основы
Отменить подписку Подписка
Производители Системные интеграторы Дистрибьюторы
Продукты месяца Поиск по категории Добавить продукт
Добавить мероприятие
Добавить вакансию Специалисты по АСУ ТП, КИП Специалисты по электротехнике, энергетике Главные инженеры, технологи, электрики Менеджеры по продажам, консультанты, другое
Технические требования Публикация статей Публикация пресс-релизов Media Kit 2014
 


 

Решения, технологии, стандарты - статьи Ua.Automation.com

Системи вводу-виводу Phoenix Contact для ступенів захисту IP20 та IP 65/67

Системи вводу-виводу Phoenix Contact для ступенів захисту IP20 та IP 65/67
31.01.2022
 
Гнучке комбінування вводів/виводів
 
Незалежно від призначення — чи то для всіх поширених шинних систем і мереж, чи із системним контролером — завдяки передовим пристроям вводу/виводу ви зробите обмін даними швидким і економічно вигідним. Компанія пропонує широкий асортимент пристроїв з класом захисту IP20 з гнучкими можливостями поєднання, що гарантують надійну передачу даних і сигналів в будь-яких установках. Ви самі визначаєте швидкість передачі даних, функції і конструкцію. Поєднуйте стандартні вводи/виводи або використовуйте варіанти для екстремальних умов, а також іскробезпечні модулі.
 
Оптимальні рішення з автоматизації для шафи керування
 
За допомогою систем вводу/виводу Axioline і Inline із класом захисту IP20 за модульним принципом можна побудувати рішення для автоматизації, які оптимально реалізують відповідні прикладні вимоги.
 
Головним компонентом станції вводу/виводу є пристрій сполучення шини, доступний для різних промислових мереж Ethernet, або децентралізований контролер, наприклад, PLCnext Control AXC F 2152. Тоді до головної частини станції можна підключати блочні модулі вводу/виводу лінійки продукції Axioline F, а також елементи Axioline Smart Elements, які можна гнучко збирати в умовах дуже обмеженого простору. За бажанням можна налаштувати також станцію з модулями вводу/виводу Inline, наприклад, у поєднанні з ILC 2050 BI для автоматизації будівель. Крім цифрових і аналогових модулів асортимент пристроїв вводу/виводу містить також різні функціональні модулі. Деякі модулі Axioline F доступні додатково як варіанти для особливо жорстких умов навколишнього середовища.
 
Вибір відповідних функцій вводу/виводу та проєктування станції вводу/виводу виконуються швидко й без помилок за допомогою програмного забезпечення Project+. Модуль Axioline є частиною COMPLETE line, системи узгоджених між собою програмних і апаратних продуктів, консультаційних послуг і системних рішень для оптимізації ваших процесів у виробництві шаф керування.
 
Легкодоступна система вводу/виводу зі здатністю до гарячої заміни
 
Система вводу/виводу з високим рівнем експлуатаційної готовності складається з резервних пристроїв сполучення шини PROFINET та цифрових і аналогових модулів вводу/виводу. Axioline P відповідає вимогам переробної промисловості завдяки розширеному діапазону температури та іскробезпечним модулям вводу/виводу зі здатністю до гарячої заміни та відповідності стандартам HART і NAMUR. Систему можна підпорядковано з’єднати з системою DCS.
Axioline E, польовий монтаж, система вводу/виводу

Система вводу/виводу для польового монтажу

Система вводу/виводу для польового монтажу
 
Ви можете реєструвати вхідні і вихідні дані безпосередньо на установках і системах. Модульні або компактні, з металу або пластмаси, мережа Ethernet або система польової шини: компанія Phoenix Contact пропонує широкий асортимент пристроїв вводу/виводу класу IP65/67 для будь-якого застосування.

Axioline E — блокова система вводу/виводу для польового монтажу. Система Axioline E сумісна з усіма протоколами зв’язку на основі Ethernet і постачається в двох варіантах виконання (з різним корпусом), забезпечуючи максимально гнучке створення індивідуальних рішень.
 
вводи/виводи, системи вводу/виводу, програмне забезпечення, проєктування, Project+

Проєктування для пристроїв вводу/виводу

Проєктування для пристроїв вводу/виводу
 
Під час проєктування електротехнічного обладнання для автоматизації програма Project+ надасть вам справжню експертну підтримку. Без додаткових спеціальних знань за допомогою Project+ можна дуже швидко створити працездатну станцію, що відповідає вашим потребам. Крім того, можна генерувати відомості для наступних кроків у процесі автоматизації.