Публикация пресс-релизов Поиск по компании
Решения, технологии, стандарты Рынок, отрасль, люди Основы
Отменить подписку Подписка
Производители Системные интеграторы Дистрибьюторы
Продукты месяца Поиск по категории Добавить продукт
Добавить мероприятие
Добавить вакансию Специалисты по АСУ ТП, КИП Специалисты по электротехнике, энергетике Главные инженеры, технологи, электрики Менеджеры по продажам, консультанты, другое
Технические требования Публикация статей Публикация пресс-релизов Media Kit 2014
 


 

Решения, технологии, стандарты - статьи Ua.Automation.com

5 корисних функцій ТРМ136, ТРМ138, ТРМ138В

5 корисних функцій ТРМ136, ТРМ138, ТРМ138В
ОВЕН ТРМ136 – вимірювач-регулятор універсальний шестиканальний призначений для побудови автоматичних систем контролю і регулювання виробничими технологічними процесами в металообробній, харчовій, хімічній, деревообробній промисловостях, виробництві будівельних матеріалів та інших областях. ТРМ136 використовується для вимірювання і регулювання температури, тиску та інших фізичних величин. Він може керувати до 6 виконавчими механізмами, вести реєстрацію вимірювань на ПК.
 
Вимірювач-регулятор ОВЕН ТРМ138 призначений для вимірювання, реєстрації та регулювання температури, тиску або іншого фізичного параметра, одночасного керування декількома (до 8-ми) виконавчими механізмами, а також для реєстрації виміряних параметрів на ПК. Терморегулятор застосовується в багатозонних печах, системах захисної автоматики.
 
ОВЕН ТРМ138В – аналог ТРМ138 з вмонтованими бар'єрами іскрозахисту. Може застосовуватися в харчовій, медичній, хімічній, нафтопереробній промисловостях. Призначений для підключення датчиків, що знаходяться у вибухонебезпечних зонах. Може бути використаний в якості багатозонного регулятора, багатоступеневої сигналізації, а також як восьмиканальний активний бар'єр іскрозахисту.
 
ОВЕН ТРМ136
ОВЕН ТРМ138-Щ7
ОВЕН ТРМ138-Щ4
ОВЕН ТРМ138В
 
Розглянемо докладніше функції вимірювачів-регуляторів.
 
Функція 1. Розрахунок середньоарифметичного значення по датчиках
 
Як налаштувати
Група налаштувань PL-2, пароль для входу в меню – «10». Вибрати середньоарифметичне значення в параметрі «С.іп» (9...15. 9 – це с/а по датчиках D1 і D2, 10 – с/а по D1, D2 і D3...15 – с / а по всіх 8 датчикам).
 
Де може використовуватися
Наприклад, для теплової камери регулювати температуру можна за середньоарифметичним, а сигналізацію за перевищенням граничної температури налаштувати індивідуально по кожному датчику.
 
Функція 2. Режим віддаленого ручного керування
 
Як налаштувати
У каналі, яким потрібно керувати, вручну слід задати C. dr = 0 (регістри 1-8 каналів - 0х0041....0х0048, код функції 03/06), потім задати стан ВП у каналі прапорцем 0 або 1 (регістри 1-8 ВП - 0х0000....0х0007, код функції 01/05).
 
Де може використовуватися
 
Для ситуацій, коли немає можливості натиснути кнопку вимкнення, але є доступ до системи віддаленого моніторингу.
 
Функція 3. Налаштування пріоритетності опитування у датчиків
 
Як налаштувати
Група налаштувань PL-1, пароль для входу в меню «-10». Вибрати для кожного з 8 каналів у параметрі «Prt» величину пріоритету опитування. 1 - найважливіший, 8 - найменш важливий. 
 
Де може використовуватися
На випадок, коли канал з швидкозмінними показами тиску потрібно опитувати швидше, ніж температуру, що повільно коливається.
 
Функція 4. Вибір з пам'яті пристрою готових конфігураційних налаштувань
 
Як налаштувати
Група налаштувань PL-3, пароль для входу в меню «-10». Вибрати параметр «Pr1 ... Pr13». Підтвердити вибір кнопкою «Прог».
 
Де може використовуватися
Одним параметром вибираємо готову конфігурацію, наприклад, як у пристрою УКТ38 з датчиками Cu50 по всіх каналах - Pr1. Або Pr5 як скидання на заводські налаштування.
 
Функція 5. Налаштування роботи 2-х або більше каналів від одного датчика
 
Як налаштувати
Група налаштувань PL-2, пароль для входу в меню «-10». Вибрати для кожного з 8 каналів у параметрі «С.іп» однакове значення вхідного сигналу. Наприклад, для першого і другого каналів C.in дорівнює 3. Це означає два зазначені канали будуть відпрацьовувати свою логіку, враховуючи значення з входу №3.
 
Де може використовуватися
Коли потрібно налаштувати увімкнення різних пристроїв і сигналізацію за індивідуальними уставками, але, враховуючи покази одного датчика.
 
За матеріалами ОВЕН